ОСТАННІ НОВИНИ

У львівських пологових будинках видаватимуть свідоцтва про народження

|

Свідоцтво про народження дитини можна буде отримати не лише у РАЦСі, а й у пологовому будинку. Відповідний пілотний проект уже почали реалізовувати у 1-му міському клінічному пологовому будинку, наступне на черзі у Львові – пологове відділення на вул. Раппопорта.

Про це під час прес-ланчу заявив начальник Головного управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський, передає прес-службі ЛМР.

пологові

«Усі технічні моменти ми відпрацювали з міським управління охорони здоров’я. Який механізм? Скажімо, після народження дитини, мама приходить у спеціально відведений для цього кабінет і пише заяву: прошу видати мені свідоцтво про народження моєї дитини в пологовому будинку. Вказує бажане ім’я та зазначає батьків. Це буде її право, а не обов’язок – паралельно цю послугу все ще надаватимуть у РАЦСі. Тоді ми централізовано перевірятимемо по всіх базах даних, друкуватимемо свідоцтво і наступного дня вручатимемо. Отак воно технічно буде працювати», – зазначає Ярослав Жукровський.

За його словами, відповідний кабінет уже облаштовано в пологовому будинку на вул. Мечнікова.

Як підкреслює радник міського голови Яніка Мерило, такі речі суттєво скорочують витрати часу та значно спрощують складні процедури.

Фото: www.skadovsk.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...