ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура Львівщини «взялася» за незаконно привласнені землі

|

Прокуратура вимагає повернути державі 25 га землі вартістю понад 45 млн грн. поблизу Жовкви, що на Львівщині. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

прокуратура вимагає повернути землю

Прокуратурою Львівської області подано до Жовківського районного суду 3 позовні заяви про скасування рішень Жовківської райдержадміністрації та Малехівської сільської ради щодо надання у власність громадянам земельних ділянок загальною площею 25 га земель сільськогосподарського призначення із подальшою зміною цільового призначення на землі житлової та громадської забудови.

У позові аргументовано доводиться, що оскаржувані рішення прийнято усупереч вимогам статей Земельного кодексу України, а також на підставі незаконних рішень Бродівського та Жовківського районних судів, які за втручання прокуратури уже скасовані вищими судовими інстанціями.

Оскільки громадяни набули право власності на угіддя з порушенням порядку надання у власність земель та їх вилучення, а згадані рішення судів скасовано, ділянки підлягають витребуванню із незаконного володіння.

Відтак, прокуратура вимагає визнати недійсними державні акти про право власності на ці території та повернути їх на користь держави.

Фото : foto-planeta.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...