ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові до нового опалювального сезону міняють труби

|

ЛМКП «Львівтеплоенерго» вже замінило 7 км трубопроводів теплових мереж. Про це Львівському порталу повідомили в прес-службі міської ради.

труби

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго», на підприємстві триває ремонтний період з підготовки до нового опалювального сезону. Вже замінено 7 км трубопроводів теплових мереж. З них близько 4,6 км труби поміняно на попередньо ізольовані.

Підготовлено: 100 котелень, 110 ЦТП, 69 ІТП, 361 км теплових мереж. В роботі знаходиться 2 км трубопроводів теплових мереж. На найбільшому об’єкті теплопостачання ТЕЦ-1 виконуються капітальний ремонт парового котла №9 та водогрійного котла №1. Крім того, виконується реконструкція підвальної котельні на вулиці Єрошенка, 4 із заміною теплових мереж, та котельні на вулиці Лемківська, 28.

Водночас минулого тижня розпочалися ремонтні роботи зі заміни теплової мережі на вулиці Науковій, в рамках реалізації проекту «Модернізація центрального теплопостачання м. Львова», що фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку.

Проводяться підготовчі роботи для проведення реконструкції на об’єктах: Городоцька,16, Кн. Романа, 6, Фредра, 2.

Також відремонтовано на 4 км трубопроводів теплову ізоляцію. Капітально відремонтовано 6 котлів. Відновлено та відремонтовано близько 25 електродвигунів різної потужності. Промито хімічним способом 88 теплообмінників. Замінено 27 насосних агрегатів.

Фото: novostipmr.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...