ОСТАННІ НОВИНИ

Діти учасників АТО та героїв Небесної сотні побували на «Пікнік-шоу»

|

Незабутній день веселощів, забав та «Пікнік-шоу» провели діти учасників АТО та Героїв Небесної сотні в рамках соціального мегапроекту «Мій тато захищає Україну!», ініційованого головою Львівської обласної ради Петром Колодієм. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської обласної ради.

Пікнік-шоу-1

Від самого початку до проекту долучилося чимало партнерів, які всіляко сприяли його реалізації. Зокрема, це розважальні та культурні заклади відпочинку, заклади харчування, установи, підприємства, організації та просто небайдужі люди, які щиро та безкорисливо щоразу допомагали дітям, батьки яких є захисниками Української держави.

Успішно завершивши І етап проекту великою гала-виставою «Діти і зірки», яка відбулася 26 травня на сцені Львівського оперного театру, влітку цього року гала-виставою «Львівський цирк – країна щастя» стартував ІІ етап цього масштабного заходу. Впродовж літа дітей наших захисників продовжували запрошувати на різноманітні розважальні заходи, які їм люб’язно пропонували організатори та партнери проекту.

Пікнік-шоу5

Одним із важливих елементів літнього етапу проекту стало розширення його географічних меж. Зокрема, в рамках проекту дітей учасників АТО запросили на відпочинок до Республіки Польщі. Також завдячуючи добрій волі та розумінню керівництва Почесного консульства Республіки Болгарія у Львові, а саме – Почесному консулові Республіки Болгарія у Львові Віктору Нотевському та Віце-консулові Михайлові Гуку, малеча в серпні 2015 року мала можливість відпочити на узбережжі Чорного моря в мальовничій Болгарії.

Зокрема, 28 серпня 2015 року відбулася підсумкова акція «Пікнік-шоу», яка знаменувала завершення літнього етапу мегапроекту «Мій тато захищає Україну!» та старт нового – осіннього етапу цього масштабного соціального проекту.

Пікнік-шоу 2

Традиційно, до реалізації благочинного проекту «Мій тато захищає Україну!» долучилося багато небайдужих людей. Чимало з них підтримали цю акцію вже не вперше. Разом з тим, до заходу, який відбувся 28 серпня біля Львова, доєдналося чимало нових партнерів.

Принагідно зазначимо, що загалом за час реалізації проекту «Мій тато захищає Україну!» понад десять тисяч дітей були залучені до різних атракцій. Але ще більшу кількість дітей учасників АТО та Героїв Небесної сотні заплановано залучити до цієї соціальної акції вже найближчим часом.

Фото: ЛОР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...