ОСТАННІ НОВИНИ

Брати Капранови відмовилися їхати на Форум видавців до Львова

|

Письменники брати Капранови цього року не братимуть участі в «Форумі видавців у Львові». Про це повідомила у Facebook спільнота «Брати Капранови», передає кореспондент Львівського порталу.

капранови

«Із сумом повідомляємо, що за кількарічним наполяганням адміністрації цього року ми не будемо брати участь у Форумі Видавців. Три роки тому вони просто запитували нас, скільки ми їм заплатимо за те, що своїм «Жужиком» стоїмо на вулиці Коперника (за межами Форуму).

Того року виставили рахунок на 2000. На наше прохання надати документи, які би засвідчували право здавати в оренду проїжджу частину вулиці Коперника, нічого не відповіли. Цього року виставили рахунок на 4000 за те, що (увага!) отримають для нас в мерії дозвіл на торгівлю.

І це при тому, що кожного року ми орендуємо на Форумі стенд та ще 2-3 намети на вулиці», – пояснили письменники.

Брати додали, що їм увірвався терпець.

«Ми зрозуміли, що адміністрація не хоче, щоб ми приїздили на Форум, а нав’язуватися не любимо, і цього року там не буде наших стендів. Звісно, можна було б отримати дозвіл на торгівлю самим і нахабно стати собі «Жужиком» перед Форумом, але це був би скандал, а ми не хочемо скандалів», – зазначили брати Капранови.

Водночас вони пообіцяли шанувальникам своєї творчості приїхати до Львова трішки пізніше.

Фото: azh.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...