ОСТАННІ НОВИНИ

За сутички під парламентом затримано 18 осіб

|

За участь у сутичках під Верховною Радою 31 серпня затримано 18 осіб, ще 13-х відпустили, бо інформація щодо їхньої провини поки не підтвердилася.

сутички

Про це повідомляє радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк у Facebook

“Вчора, правоохоронними органами за підозрою про участь в незаконних, злочинних діях проти держави Україна, було затримано 31 особу. Протягом минулого вечора і ночі слідчі органи МВС проводили всі відповідні процесуальні дії”, – написав він у вівторок вранці.

“На цей час, в рамках ст.208 КПК Украіни затримано 18 осіб. З них двоє бійців батальйону МВС “Січ”, один з яких підозрюваний у застосуванні бойової гранати РГО проти правоохоронців. Обидва недавно написали рапорти на звільнення за власним бажанням”, – заявив Шкіряк.

“Стосовно інших 13 осіб, що були доставлені у Голосіівський та Печерський райвідділи міліції, інформація поки що не підтверджена і їх відпустили”, – додав він.

Слідчого-оперативні групи продовжують активно працювати і з’ясовувати всі деталі та обставини вчорашнього антидержавного злочину під парламентом, збирають і аналізують матеріали.

“Вбивство бійця Нацгвардіі та поранення близько 130 правоохоронців не пройде безкарно. І організатори, і виконавці цього політично-кримінального кривавого свавілля будуть знайдені і покарані. Органи правопорядку діятимуть жорстко і безкомпромісно!”, – заявив Шкіряк.

Фото: ТСН

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...