ОСТАННІ НОВИНИ

Трускавчанин прославив Небесну сотню на велопробізі у Франції

|

Команда з 37 українців вразила європейців патріотичною формою. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Трускавецької міської ради.

велосипедисти

У Франції цього літа пройшов всесвітньо відомий велопробіг. Подібні змагання відбуваються раз на 4 роки і збирають тисячі бажаючих. Тільки цього року до велопробігу зголосилося 6,5 тис охочих із різних куточків світу. Спортсмени у дорозі провели на своїх залізних конях 4 доби , скуштували за цей час чималу дозу адреналіну та роздивилися краєвиди Франції.

велосипедисти1

Серед учасників змагань було і 37 українців, представників Львова, Сум, Одеси, Києва та інших міст нашої держави. Вражає інше – прославився і запам’ятався серед українських спортсменів – трускавчанин Олександр Яцина. Чоловік закарбувався у пам’яті багатьох учасників та глядачів своєю формою – окрім того, що вона була виконана у патріотичних тонах, ще й презентувала напис «Небесня сотня».

Міський голова Трускавця Ігор Паньків сказав, що ця форма стане черговим патріотичним експонатом Музею історії міста.

«Напис «Небесна сотня» притягував погляди спортсменів до нашого трускавчанина , багато людей розпитували його про події на Майдані, про тривалу війну, що точиться зараз у нас на Сході. Тішить те, що люди у Європі слідкують за подіями в Україні і бажають нам миру», – доповнив очільника міста.

Щодо результатів забігу – то українці показали високий результат і прийшли на фініш у першій сотні учасників.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...