ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янам покажуть карпатську драму від творців «Поводиря»

|

Укінці вересня у Львові відбудеться допрем’єрний показ карпатської драми «Брати. Остання сповідь». Продюсерами стрічки є Ігор Савиченко та Максим Асадчий, які раніше працювали над фільмом «Поводир». Про це Львівському порталу повідомили в прес-службі міськради.

_mg_2052

«Брати» – це історія любові та ненависті двох братів, які доживають віку в гірському селі. Сценарій фільму написаний за романом «Джмелиний мед» шведського автора Торґні Ліндґрена – члена Академії, що присуджує Нобелівську премію з літератури. Вікторія Трофіменко адаптувала його для екранізації, перемістивши місце дії в Українські Карпати.

«Брати» стали першим українським фільмом, який відібрали водночас на три кінофестивалі класу «А» – в Індії, Шанхаї та Москві. На останньому він отримав нагороду кінокритиків і приз за найкращу жіночу роль, яку виконала львів’янка.

Допрем’єрний показ відбудеться  18 вересня о 19 год у львівському кінотеатрі «Кінопалац» (вул. Театральна, 22). Після показу на гостей чекає зустріч зі знімальною групою фільму: режисеркою Вікторією Трофіменко (Київ), виконавицею головної ролі Наталкою Половинкою (Львів), акторами Миколою Березою (Львів), Веронікою Шостак (Львів-Київ) і Романом Луцьким (Івано-Франківськ).

Вже з 24 вересня фільм можна буде переглянути у львівських кінотеатрах «Кінопалац», Планета Кіно IMAX Форум, Планета Кіно IMAX King Cross, а також у Львівському кіноцентрі.

Фото: zbruc.eu

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...