ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові пройде виставка сучасної техніки та ІТ-розробок

|

У рамках Lviv IТ Arena, 2-3 жовтня на стадіоні «Арена Львів» відбудеться унікальна для України подія – виставка технологій і новинок IT-індустрії Hi-Tech Expo. Захід об’єднає компанії IT-сегменту, стартапи та бізнес, інвесторів та розробників, мейкерів та новаторів.Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Інтернет

«Вже нікого не здивуєш 3D-принтером та друком різних 3D-моделей, але Ви будете приємно здивовані удосконаленням технологій і великими можливостями такого принтера. Наші учасники покажуть, в яких сферах знаходить своє застосування 3D-друк і прямо на виставці друкуватимуть Ваші моделі. Ви ніколи не пробували керувати дроном або безпілотником? Учасники виставкової зони зможуть розповісти і показати всі нюанси, що стосуються БЛА, а найбільших зацікавленим відвідувачам навіть дати можливість навчитися керувати дроном», – зазначають організатори події.

Унікальності виставці додадуть роботи, які будуть не тільки показувати свої можливості пересуватися, але і зможуть поспілкуватися з відвідувачами. Буде також можливість познайомитись із всесвітньо відомим роботом NAO та порівняти його з українським роботом «Йошой». Також у виставковій зоні будуть проходити відкриті міжнародні змагання Roborace, у яких 10 команд будуть змагатися у швидкості і витривалості їхніх роботокарів. Окрім того, для всіх охочих на виставці проведуть відкриті майстер-класи з робототехніки, відвідавши які, можна буде дізнатися, як саме створити робота своїми руками.

На виставці також презентують відеоокуляри віртуальної реальності та різноманітні розумні девайси, стартапи, софт і програмні рішення компаній. Розробники мобільних ігор, наприклад, не тільки покажуть свої новинки, але й попросять залишити відгук, які саме ігри відвідувачі хочетуть побачити на своєму гаджеті. Представникам бізнес-сектору також буде на що подивитися, обіцяють організатори: рішення щодо IP-телефонії, СRM-продуктів, хмарних сервісів, систем управління веб-проектами, навчання IT-фахівців та багато іншого. Загалом, упродовж двох днів на Hi-Tech Expo буде безліч інтерактивних розваг, розробок та стартапів.

Квиток на виставку можна придбати тут. Для учасників Lviv IT Arena подія є безкоштовною.

Фото: ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...