ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові будують дороги з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями

|

У ході реконструкції вулиць міста ЛКП «Львівавтодор» реалізовує проекти, які враховують потреби людей з обмеженими фізичними можливостями. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

дороги

Зокрема, у ході будівництва трамвайної колії на Сихів на усіх пішохідних переходах передбачено влаштування понижень до рівня проїзної частини, на краю платформ – тактильної плитки, на усіх регульованих пішохідних переходах – звукового супроводу зеленого сигналу світлофора, а також будуть високі платформи на трамвайних зупинках. Крім того, поруч з трамвайною колією облаштують зони заспокоєного руху на вулицях Снопківська та Волоська.

Те саме передбачено і у плані реконструкції трамвайної колії на вулицях Богдана Хмельницького та Гайдамацькій. Також тут планують зробити виступ тротуару до борта трамвая та звуження проїзної частини в зоні перехресть, пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту, а також виїздів з другорядних вулиць.

дороги1

У ході реконструкції трамвайної колії на вулиці Промисловій «Львівавтодор» передбачив виступ тротуару на зупинках до борта трамвая, висоту зупинки – 35 см над проїзною частиною, а також  влаштування понижень до рівня проїзної частини на пішохідних переходах.

Щодо площі Святого Юра, то тут проект передбачає на усіх пішохідних переходах пониження до рівня проїзної частини, а на світлофорах – влаштування звукового супроводу зеленого сигналу та безбар’єрний доступ з площі до території Святоюрського комплексу.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...