ОСТАННІ НОВИНИ

Громадські організації Львова запрошують на конкурс культурно-мистецьких проектів

|

Департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення культурно-мистецьких програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

конкурс

Цьогоріч для реалізації таких програм в бюджеті передбачено 180 тис. грн. Максимальна фінансова підтримка одного проекту не перевищуватиме 25 тис. грн.

Як наголошують у департаменті, основними цілями та пріоритетними завданнями конкурсу є розвиток та підтримка образотворчого, театрального, музичного, хореографічного мистецтва, а також  кіномистецтва, музейної справи та підтримка сучасного візуального мистецтва (медіа, перформанс, інсталяція).

Конкурс триватиме до 26 вересня. Пропозиції від громадських організацій приймаються щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 10:00 до 18:00 год., за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 14, каб. 35, департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА. Також можна надсилати проекти поштою з поміткою «На конкурс мистецьких програм». Телефон для довідок: (032) 261-22-27, (032) 261-26-48.

Форми документів:

– заява на участь у конкурсі;

– опис культурно-мистецької програми (проекту, заходу);

– кошторис витрат, необхідних для виконання програми;

– інформація про діяльність громадської організації.

Фото: ЛОДА

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...