ОСТАННІ НОВИНИ

На Французькому салоні у Львові відбудеться фешн-вояж «Львів – Париж»

|

Наприкінці серпня у Музеї ідей під час Гаражного розпродажу, імідж – театр «Пані Кураж» представить показ мод – фешн-вояж «Львів – Париж». Про це Львівському порталу повідомили організатори заходу.

«Наші моделі – волонтери спробують відтворити атмосферу богемного Парижу. У інсценізованих показах можна буде побачити відомих героїв французької літератури та кіно, французької музики, і саму Коко Шанель», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що гасло цьогорічного розпродажу: «Гаражні – це не благодійність, а солідарність». У розпродажі візьмуть участь мешканці спільноти, волонтери та відомі українські письменники – Юрій Андрухович, Андрій Курков, Галина Вдовиченко, Григорій Семенчук, Галя Шиян, Євгенія Сенік.

unnamed (9)

Речі, які можна буде придбати на Гаражному, – це одяг, книги, меблі, різні предмети побуту, декоративні речі, які нам віддають мешканці Львова. Також буде оригінальна колекція рюкзаків ручної роботи від Сашка Горонді, а найбільшою родзинкою стане французький посуд та унікальна колекція порцелянових ляльок, привезених із французького салону «Емаус».

Кошти, зібрані на Гаражному розпродажі, 29 серпня, будуть використані для підтримки функціонування соціального гуртожитку для колишніх бездомних людей на вул. Угорській, 2 та Спільноти у Винниках.

Фото: організаторів

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...