ОСТАННІ НОВИНИ

За три вихідних дні у Львові вчинили 110 злочинів

|

За загальними підрахунками, в місті лева впродовж 22-24 серпня зареєстрували 110 різноманітних злочинів, серед яких 5 – квартирних. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівського міського управління міліції.

шахраї

В суботу, 22 серпня, у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ міста Львова було зареєстровано 48 злочинів.

З числа зафіксованих, 38 – крадіжок особистого майна, в тому числі 3 квартирні, які було скоєно по вулиці Пильникарська, Максимовича та Рутковича у місті Львові. Зловмисники потрапили до помешкань громадян шляхом злому замка вхідних дверей та вільного доступу.

Крім цього, було зафіксовано 4 факти шахрайства, 3 пограбування, один розбійний напад та 2 незаконних заволодіння автотранспортом , які було скоєно по вулиці Коциловського та Щурата у місті Львові.

В неділю, 23 серпня, у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ міста Львова було зареєстровано 25 злочинів.
З числа зафіксованих, 18 – крадіжок особистого майна, в тому числі 2 квартирні, дві з яких було скоєно по вулиці Плугова у місті Львові. Зловмисники потрапили до помешкань громадян шляхом підбору ключів до замків вхідних дверей.

Окрім цього було зафіксовано 2 факти шахрайства та 3 пограбування, які було скоєно по вулиці Любінська, Личаківська та Єфремова. Зловмисники відкрито заволоділи особистим майном потерпілих, в тому числі ювелірними виробами.

В понеділок, 24 серпня, у територіальних підрозділах органів внутрішніх справ міста Львова було зареєстровано 37 злочинів.

З числа зафіксованих, 27 – крадіжок особистого майна.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...