ОСТАННІ НОВИНИ

Через присягу нової поліції, львівські трамваї тимчасово не курсують центром

|

У зв’язку з презентацією нової патрульної поліції через пл. Ринок тимчасово не курсують трамваї. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

трамвай

У зв’язку з презентацією нової патрульної поліції, змінено розклад руху електротранспорту 23 серпня 2015 року у період з 7:00 до 12:00 год.

Так, трамвайний маршрут №1 курсує за таким напрямком: Залізничний вокзал – вул. Городоцька – вул. Підвальна – вул. І. Франка – вул. Вітовського – вул. Київська – залізничний вокзал.

Трамвайний маршрут №2 курсує за таким напрямком: вул. Пасічна – вул. Личаківська – вул. І. Франка – вул. Вітовського – вул. Нечуя Левицького – вул. Котляревського – вул. Чупринки –  вул. Коновальця – і у зворотному напрямку.

Трамвайний маршрут №9 курсує за таким напрямком: Залізничний вокзал – вул. Київська – вул. І. Франка – вул. Вітовського – вул. Підвальна – вул. Городоцька – залізничний вокзал.

Трамвайний маршрут №10 курсує за таким напрямком: Залізничний вокзал – вул. Городоцька – вул. Підвальна – вул. Личаківська – вул. Пасічна – і у зворотному напрямку.

Львівська міська рада просить мешканців з розумінням поставитись до ситуації та вибачити за тимчасові незручності.

Фото: pixabay.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...