ОСТАННІ НОВИНИ

У скільки батькам обійдеться першокласник

|

Щоб зібрати першокласника до школи, батькам доведеться викласти до тисячі гривень. Про це Львівському порталу повідомили у аналітичному центрі OLX.

першокласник

«Проаналізувавши ціни на нові та вживані речі, представлені на онлайн-ресурсі приватних оголошень OLX.ua у Львівському регіоні, ми з’ясували, яка сума потрібна для того, щоб підготувати дитину до першого вересня», – зазначили у аналітичному центрі.

Щоб зібрати першокласника до школи, батькам потрібно від 534 до 974 грн, загальна сума буде залежати від якості придбаних речей. До набору включили тільки найнеобхідніше: шкільну форму, штани та дві сорочки для хлопчика, форму, сарафан і дві блузки для дівчинки, пару туфель, одяг і взуття для занять фізкультурою, рюкзак, базове канцелярське приладдя та зошити.

Шкільна форма є найдорожчою покупкою для батьків. Зазвичай це костюм-двійка (штани та піджак для хлопчика, спідниця/сарафан і піджак для дівчинки), до якого необхідно мінімум дві сорочки/блузки (на зміну) та пара легких туфель. Залежно від матеріалу й стану, ціна на костюми для хлопчиків на сайті оголошень стартує від 200 грн, що цікаво, вона є однаковою як для вживаних, так і для нових речей. На сайті також представлені пропозиції і від невеликих підприємств, які продають речі власного виробництва за мінімальними для ринка цінами. Комплект для дівчинки дешевший – є пропозиції від 40 грн.

Важливою частиною витрат є взуття. Нові туфлі для хлопчика коштуватимуть від 150 грн, для дівчинки втричі дешевше – від 50. А кросівки в хорошому стані можуть коштувати від 75 грн і вище, але в порівнянні з новими, різниця незначна. Так, наприклад, для дівчинки можна придбати пару від 95 грн.

Спортивний костюм для дівчинки у хорошому стані коштуватиме 120 грн, для хлопчика можна знайти новий комплект за 60 грн.

Рюкзак повинен бути не лише зручним для дитини, а й безпечним, з твердою спинкою, світловідбиваючими елементами та правильно підібраними ременями. Новий якісний рюкзак на сайті можна купити від 80 грн.

Базовий канцелярський набір для першокласника (20 зошитів на 12 аркушів, три кулькових ручки, три простих олівці) обійдеться в суму від 49 грн. Так, базовий набір для хлопчика у хорошому вживаному стані коштуватиме від 565 грн і 929 грн – за нові речі; для дівчинки – від 534 і 974 грн відповідно. Середньоринкові ціни аналогічного набору стартують від 3500 грн.

На перший погляд, все необхідне забезпечили (шкільна форма, рюкзак, канцелярське приладдя), проте з розвитком сучасних технологій може виникнути потреба в додаткових покупках – електронній книзі або мобільному телефоні. Звичайно, їх використання учнем має контролюватися з боку батьків і вчителів. На сайті оголошень можна придбати економний варіант пристрою, що допоможе завжди бути на зв’язку з дитиною або ж якісно доповнити навчальний процес. Придбати просту електронну книгу можна від 650 грн, а телефон – від 150 грн.

Фото: zosh-nomer3.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...