ОСТАННІ НОВИНИ

На стіні дитячого притулку з’явиться гігантське графіті

|

У п’ятницю, 21 серпня, о 12.00 год. у Притулку для дітей служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації (вулиця Левандівська, 17-в) відбудеться урочисте закриття творчо-розвиваючого проекту “Кольорова стіна”. Завершенням заходу стане урочисте відкриття малюнку на стіні дитячого притулку, розміром у 38 квадратних метри. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

притулок

Зазначимо, що за час реалізації арт-проекту організатор ГО “Розвиток Громади” та група митців з усієї України зробили територію притулку яскравішою, веселішою, додали нотки оптимізму дітям, які там проживають. На своєму прикладі вони показали, що є люди, яким не байдужа доля таких діток, і що завжди можна все змінити на краще.

“Основою заходу є надання можливості дітям побачити, що життя є різнобарвним та цікавим. Нашим завданням було створити атмосферу, аби дітки відчули підтримку навколишніх, часто зовсім чужих, але не байдужих людей. Власне такі арт-студії можуть допомогти їм обрати свою стежку в житті”, – розповідає представник ГО “Розвиток Громади” Мар’яна Ропач.

Фото: np.pl.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...