ОСТАННІ НОВИНИ

У «Архібуду» хочуть відібрати землю в парку «Знесіння»

|

Прокуратура Львівщини доводитиме в суді, що земельну ділянку в парку «Знесіння» передали ТОВ «АрхіБуд» в оренду  з порушеннями закону. Про це Львівському порталу повідомили в прес-службі прокуратури області.

6

Так, у квітні цього року прокуратура області подала до господарського суду Львівської області позов в інтересах держави в особі Львівської обласної державної адміністрації, Регіонального ландшафтного парку «Знесіння» до Львівської міської ради та ТОВ «АрхіБуд» про визнання нечинною та скасувати ухвали сесії ЛМР щодо погодження вказаному товариству місця розташування земельної ділянки та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо її відведення на вул.О.Довбуша, 15 у парку «Знесіння».

У прокуратурі переконані, що ця ухвала з наступними змінами, внесеними ухвалами сесії, суперечать вимогам чинного законодавства. Так, при прийнятті оскаржуваних ухвал Львівською міською радою порушено правовий режим природно-заповідної території регіонального ландшафтного парку «Знесіння» у зв’язку з невиконанням норм Земельного кодексу України, Закону України «Про природно-заповідний фонд України», тощо.

Однак, незважаючи та ці та інші порушення закону, рішенням господарського суду Львівської області від 30 липня цього року в задоволенні позову прокуратури відмовили. Як підставу для відмови суд вказав на відсутність порушення прав та інтересів позивачів у даній справі.

Із таким рішенням прокуратура Львівської області не погоджується. Наразі внесена апеляційна скарга з вимогою його скасувати та постановити нове рішення про задоволення позову.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...