ОСТАННІ НОВИНИ

Хто з українців надає перевагу VIP-вагонам у подорожах Укрзаліницею

|

Найчастіше вагонами-салонами користуються бізнесмени, зірки шоу-бізнесу та політики. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Укрзалізниці.

вагони-салони

Оренда вагонів-салонів – це не нова послуга і розрахована на пасажирів, які віддають перевагу подорожам преміум-класу. Таких вагонів в Україні 15, вони закріплені за залізницями. Цей рухомий склад не новий – «наймолодшому» вагону не менше 24 років, усі вони утримуються залізничниками у справному технічному стані.

Послуга оренди вагонів-салонів користується попитом серед пасажирів залізниць України: лише за 7 місяців поточного року виручка склала понад 992 тис. грн. Для порівняння, за цей час ремонт та утримання цих вагонів обійшлися залізницям майже в 232 тис. грн.

Зовні цей вагон виглядає так само, як і тисячі інших, які курсують залізницею по всій Україні. Він схожий на дім на колесах, оскільки до послуг клієнтів дві спальні, кабінет зі спальним місцем, ванна кімната та великий конференц-зал, у якому можна провести переговори, послухати музику чи подивитися кіно. За великим столом тут накриють смачний обід. У вагоні облаштована кухня, і персонал уміло приготує страви навіть для найвибагливіших клієнтів.

вагони-салони1

Користуються вагонами-салонами представники шоу-бізнесу, політики, та просто заможні люди, які згодні доволі дорого заплатити за свій комфорт під час подорожі. Також ці вагони часто орендують компанії для проведення корпоративних заходів.

Географія поїздок вагоном-салоном не обмежується Україною, ним можна подорожувати в усіх напрямках, у яких курсують поїзди Укрзалізниці.

Тариф на перевезення пасажирів у вагоні-салоні є диференційованим, тобто залежить від календарного періоду року та дня тижня.

Для замовлення вагона-салону необхідно попередньо зателефонувати, зазначивши бажану дату подорожі, кількість місць для поїздки та її напрямок.

Фото: plus7-db.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...