ОСТАННІ НОВИНИ

Україна отримала від США військово-польовий госпіталь на 3 тисячі пацієнтів

|

Сполучені Штати передали уряду України військово-польовий госпіталь вартістю $7,6 млн. Протягом місяця американці навчатимуть українських колег, як найефейктивніше користуватися спорядженням. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу посольства США в Україні.

im578x383-Field_Hospital_USA1.usembassy.gov

«Госпіталь розрахований на роботу у ньому 30 лікарів і допоміжних медичних працівників.  Він може надавати медичну допомогу трьом тисячам військовиків.  Складається із чотирьох наметів, що розгортаються протягом 24 годин і може діяти автономно без постачання до 10 днів», – зазначається у повідомленні.

Вартість госпіталя, медичного обладнання та матеріалів становить $7,6 млн. Спорядження передала військова аташе посольства США в Україні сьогодні у Житомирі.

Військово-польовий експедиційний госпіталь, відомий у США під назвою EMEDS (Експедиційна система медичної підтримки), може використовуватися для лікування поранених, стабілізації пацієнтів та підготовки жертв для медичної евакуації до установ, що займаються лікуванням на більш високому рівні.

Це компактне реанімаційне спорядження, яке можна використовувати в районі бойових операцій у широкому спектрі для надання швидкої медичної допомоги, зазначають у посольстві.

Фото: http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...