ОСТАННІ НОВИНИ

Вакарчук передав військовим медикам унікальний рентгенівський апарат

|

Сертифікат на пересувний рентгенівський апарат ARCADIS Varic вартістю майже 1 мільйон 800 тисяч гривень передав Військово-медичному клінічному центру Західного регіону,що у Львові лідер групи Океан Ельзи Святослав Вакарчук.

вакарчук

Про це Львівському порталу повідомили у Західному регіональному Медіа-центрі Міністерства оборони України.

Апарат, яий незабаром прибуде до шпиталю створено закордонною фірмою відповідно до всіх вимог і параметрів, які поставили перед виробником львівські військові медики. І тому є в певній мірі унікальним. За його допомогою, наші хірурги зможуть бачити осколки російських снарядів в тілі наших бійців, навіть під час проведення операцій. А значить будуть видаляти їх з меншими ушкодженнями для хлопців. Крім цього апарат є повністю цифровим, і створюватиме тривимірні знімки. А його мобільність дозволить використовувати пристрій в різних операційних, відповідно до потреби чи складності оперативного втручання.

Крім того, відомий український співак приніс для поранених кілька десятків “флешок” де записана нова пісня гурту “ Життя починається знову”. Дебюту цієї пісні ще не було. Отже першими, хто її почули, були мужні солдати України, які не шкодуючи свого здоров’я захищали Батьківщину.

Також Святослав Вакарчук, подарував хлопцям футболки з написаною на них строфою з пісні гурту, що вже стала гаслом багатьох людей України “Все буде добре”!

За словами Святослава Вакарчука його співпраця з військовими медиками буде продовжуватись і далі.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...