ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські правоохоронці спіймали сімох «нічних метеликів»

|

Оперативно-профілактичні заходи під назвою «Нічне місто» були проведені з метою виявлення злочинних груп та осіб, причетних до організації місць розпусти, звідництва, сутенерства, а також виготовлення та розповсюдження порнографічної продукції.  Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУМВС України у Львівській області.

повії

Заходи тривали від 27 липня по 14 серпня.

«Всього під час операції працівники міліції виявили вісім кримінальних правопорушень у сфері суспільної моралі: два випадки сутенерства, два – створення місць розпусти та звідництва, а також чотири випадки розповсюдження порнографічної продукції», – розповів начальник Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Ігор Сидорук.

Трьом особам оголошено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ст.301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів) КК України та ст.302 (створення або утримання місць розпусти або звідництво) КК України. У двох випадках матеріали кримінальних проваджень з обвинувальними актами скеровано на розгляд суду.

Також правоохоронці попередили два випадки втягнення осіб у заняття проституцією та виявили сім правопорушень, передбачених ст.181-1 КУпАП (зайняття проституцією).

Фото: bigpicture.com.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...