ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині активно полюють на перевантажені фури

|

За останні п’ять днів, управління Укртрансінспекції у Львівській області склало вісім актів правопорушень на вантажівки, котрі рухались із перевищенням установлених габаритно-вагових параметрів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-служби ЛОДА.

фура

За шкоду, завдану дорогам Львівщини, перевізників оштрафували на майже 400 євро. Окрім цього, через відсутність належних дозволів з кожного порушника також стягнуть орієнтовно по 1 700 грн.

Як розповів керівник обласного управління Сергій Небесний, з початку відновлення перевірок, 13 липня, на перевантажені фури складено 53 акти. Зокрема, за проїзд автомобільними дорогами області із порушеннями дозволених норм з перевізників стягнуто 7541 євро. А за відсутність дозволів на перевезення таких вантажів порушників буде оштрафовано на загальну суму близько 90 тисяч гривень. Ці кошти отримають місцеві бюджети.

Зазначимо, що габаритним вважається транспортний засіб, ширина кого перевищує 2,6 м, а висота від поверхні дороги – 4 м. А великоваговим – якщо його вага більша, ніж 40 тонн.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...