ОСТАННІ НОВИНИ

Через трамвай на Сихів люди перекрили дорогу

|

Мешканці будинку 37 на вулиці Стуса у Львові перекрили дорогу через ремонтників з компанії «Онур», які прокладають трамвайну колію на Сихів, повідомляє Zaxid.net.

За словами людей, вже півтора місяці у їхньому будинку постійні перебої з електропостачанням через ремонт дороги, який проводить компанія «Онур» на вулиці Стуса. Роботи пов’язані з прокладанням трамвайної колії на Сихів.

Львів’яни перекрили автівкою в’їзд і не пропускають техніку «Онур» на місце проведення ремонтних робіт. Мешканці скаржаться, що вчора робітники перебили кабель, який веде до будинку. Це вже другий такий випадок. Перший раз світла не було 4 дні.

Крім того, через перебої зі світлом у цьому будинку вже два місяці не працює ліфт. Пані Галина, яка мешкає на 7 поверсі, була змушена віддати маленьку дитину мамі, оскільки з 7 поверху важко носити візочок у руках.

Заступник директора ЛКП «Львівавтодор» Євген Калитич, який перебуває на місці події, пообіцяв мешканцям, що проблему вирішать сьогодні пообіді. Компанія «Онур» зобов’язалася перерахувати кошти, а «Львівобленерго» полагодить кабель.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...