ОСТАННІ НОВИНИ

Великі підприємства на Львівщині не виплачують зарплати своїм працівникам

|

Львівська прокуратура «взялась» за підприємства, які не виплачують своїм працівникам заробітні плати. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі прокуратури у Львівській області.

зарплата

Упродовж поточного року прокурори подали до судів 120 позовних заяв про видачу судових наказів про стягнення із суб’єктів господарювання нарахованої працівникам, але невиплаченої заробітної плати на суму близько 1 млн грн. За результатами розгляду цих позовів на користь громадян уже стягнуто більше півмільйона гривень.

Водночас, проведеними спільними заходами органами прокуратури, виконавчої влади та місцевого самоврядування у липні поточного року вдалося зменшити суму зарплатних боргів на підприємствах Львівщини майже на 30 млн. грн.

Так, найбільші суми заборгованості погашено на ДП «Львіввугілля» – 21,8 млн.грн., ДП СКК «Моршинкурорт» – 1,06 млн.грн., ПАТ «Львівська вугільна компанія» – 2,2 млн.грн., Львівсько-волинський воєнізований гірничорятувальний загін – 0,7 млн.грн., ПАТ «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» – 0,5 млн.грн.

Крім цього, з метою захисту прав громадян на своєчасне отримання зароблених коштів, органами прокуратури та внутрішніх справ вжито заходів кримінально-правового характеру. Зокрема, зареєстровано 30 кримінальних проваджень за фактами умисної невиплати керівниками підприємств заробітної плати своїм підлеглим.

Фото: www.business.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...