ОСТАННІ НОВИНИ

На вихідний у центрі Львова збиратимуть одяг для душевнохворих

|

Цими вихідними, 15-16 серпня, у Парку ім. І.Франка біля альтанки-ротонди (вул. Листопадового Чину, 1) з 10.00 до 16.00 год. триватиме благодійний проект «Шафа» – збір одягу для душевнохворих, які проходять довготривале лікування у Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

одяг

Якщо у вашій шафі є одяг:

який ви купили і жодного разу не одягали?

який завеликий/замалий на вас?

який ви просто не носите, але шкода викинути?

Тоді долучайтесь до благодійного проекту «Шафа»!

Комунальний заклад «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» є спеціалізованим стаціонаром нa 1450 лiжок, який нaдaє психiaтричну допомогу населенню м. Львовa тa 15 районам області, a спецiaлiзовaнi види психiaтричної допомоги – населенню всієї області. Історія лікарні починає свій відлік ще з 19 століття. У Львові заклад розташований за адресою: вул.Кульпарківська, 95.

Переважно усі місця в лікарні є заповненими, найбільше – взимку. Лікування проходять особи, орієнтовно віком від 18 років і до похилого віку, з них як чоловіки, так і жінки. Особливого догляду від працівників психіатричної лікарні потребують особи, в яких немає сімей. Їм потрібен одяг, взуття та інші необхідні речі. Усе це купляється за рахунок коштів лікарні, держава не бере відповідальності за забезпечення таких пацієнтів.

Чого найбільше не вистачає і що приносити? Потрібно все. Проте найбільше – взуття. Можна приносити різне: від домашніх тапочок і до теплого зимового взуття. Також потрібен одяг, включно з білизною. Одяг, який вже не придатний для того, щоб його носити, піде на пошиття ляльок та костюмів пацієнтам для театралізованих вечорів, на колажі, аплікації тощо. Гудзики та бусинки з такого одягу також використовуватимуться.

Фото: firtka.if.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...