ОСТАННІ НОВИНИ

Жителям Львівщини заборонили ходити до лісів

|

Через спеку та високу пожежну небезпеку жителям Львівщини забороняють ходити до лісів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

Пожежа ліс

За даними відомства на території Львівської області зафіксовано суттєве підвищення денної температури повітря до 34° тепла, місцями спека до 37°, без опадів. На більшій частині території області спостерігається висока пожежна небезпека (4 клас), у північній частині території – пожежна небезпека (5 клас). У зв’язку із цим набрала чинності норма про заборону відвідування лісів населенням відповідно до розпорядження голови Львівської державної адміністрації.

Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства закликає мешканців області утриматися від відвідування лісів, не розводити багаття у недозволеному місці, не дозволяти дітям гратися з вогнем, бути обережними з вогнем у межах будь-якої природної території.

За словами начальника Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолія Дейнеки, людям також потрібно памятати про заборону спалювання стерні та сухої трави.

«Ніколи не підпалюйте стерню та траву на полях і в лісі. Якщо побачите, що  це роблять інші, постарайтеся їх зупинити. Пожежу легше попередити ніж зупинити… І не забувайте, що спалюванням завдається шкода здоров’ю всім оточуючим людям!», – повідомив чиновник.

Також за його словами, невелике загорання трави можна загасити самому. Іноді досить просто затоптати полум’я, або залити його водою. Якщо ж пожежа розгорілася, то якнайшвидше потрібно зателефонувати до служби порятунку за телефоном “101” чи повідомити лісову охорону (тел.297-61-21) або органи місцевого самоврядування.

До речі, за випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю або її залишків передбачено накладення штрафу на громадян від 170 до 340 грн., а на посадових осіб від 850 до 1190 грн.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...