ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові стартує конкурс на проект «Місця щасливих людей»

|

Благодійний фонд імені Кузьми Скрябіна та Львівська міська рада оголошують бліц-конкурс на проект облаштування інтерактивного громадського простору «Місце щасливих людей», який має з’явитись у Львові на площі Олекси Гасина. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 10 вересня. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

87

Серед фанатів музиканта Андрія Кузьменка точилися розмови про вшанування його творчості та пам’яті. Найактивніші ініціатори вшанування об’єдналися в Благодійний фонд імені Кузьми Скрябіна, який запропонував відійти від стандартних перейменувань вулиць, організацій, пам’ятників до чогось, що дійсно продовжувало б справу музиканта та приносило користь мешканцям і гостям міста.

Відтак, з’явилась ідея вшанувати пам’ять простором щастя та творчості, а не журбою. Для того, аби краще зрозуміти настрої мешканців Львова щодо цієї ідеї, 8 квітня в приміщенні міськради було проведено громадські обговорення. Місто запропонувало 4 варіанти локацій та надало мешканцям можливість запропонувати свої варіанти.

У підсумку, після великої кількості консультацій і погоджень, було обрано громадський простір на перетині вулиць Стефаника та Коперніка, відомий з 2013 року як площа Олекси Гасина.

Перед учасниками конкурсу поставлено завдання – створити проект цілісного сучасного інтерактивного громадського простору, що містив би арт-об’єкт (арт-об’єкти), присвячений (присвячені) творчості Андрія Кузьменка. Цей простір можна розглядати як «мистецьку платформу», на якій талановиті й активні люди зможуть презентувати свої творчі доробки в галузі музики, просвітництва та образотворчого мистецтва.

Конкурс фінансується Благодійним фондом імені Кузьми Скрябіна. Фінансування реалізації проекту буде здійснюватись як з бюджету міста (благоустрій громадського простору), так і за кошти Благодійного фонду імені Кузьми Скрябіна.

Матеріали конкурсу доступні за посиланням: Drive.Folderview

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...