ОСТАННІ НОВИНИ

Пластуни навчаються військової справи

|

Сотня хлопців зі Львова, Івано-Франківська, Черкас, Кіровограда та Рівного з 10 по 14 серпня будуть учасниками пластового військово-патріотичного табору «Легіон». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

табір

Цього року табір відбуватиметься на аеродромі Цунів та на базі роти спецпризначення «Гарпун».

Особливість цьогорічної програми – це військова практика: стрільби із аналогів зброї, яку зараз застосовують у зоні АТО, аеророзвідка та мінно-саперна справа. Тож для участі у таборі відібрали лише хлопців, які досягли 16-річного віку. У Пласті табір набув слави одного з найсуворіших та найважчих, оскільки пройти його до кінця – здатен не кожен.

Щороку програма Легіону вдосконалюється, враховуючи виклики сучасності, запевняють організатори. У зв’язку з напруженою ситуацією на Сході України, пластунів на таборі навчатимуть інструктори з бойовим досвідом та волонтери, які активно допомагають бійцям. Пластуни вивчатимуть тактику ведення бою в місті, тактику партизанських загонів, маскування, снайперство, військову топографію, аеророзвідку та саперну справу. Будуватимуть фортифікаційні споруди та навчатимуться їх оборони.

Цьогоріч табір присвячений пам’яті пластунів, які були учасниками всеукраїнського табору «Легіон» минулих років та, на жаль, загинули, захищаючи Україну від окупанта. Це Віктор Гурняк (Гарт) – загинув в жовтні 2014-го року, вивозячи поранених з 32 блокпосту; Євген Подолянчук (Скаут) – загинув в серпні 2014-го року при обороні Донецького аеропорту; Микола Гордійчук (Гризун) – загинув в липні 2015-го року при виконанні бойового завдання поблизу Авдіївки.

Окрім військової практики, хлопці долатимуть смуги перешкод, натяжні переправи, змагатимуться у силових видах спорту. Хлопці ночуватимуть під натяжними тентами, без наметів, вправлятимуться в стрільбі у страйкболі та пейнтболі.

Фото: zik.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...