ОСТАННІ НОВИНИ

Прикордонники викрили цех, де нелегали-в'єтнамці шили «брендовий» одяг

|

На території Одеси та прилеглих населених пунктів були організовані  злочинні угрупування, до складу яких входять громадяни України та В’єтнаму. Про це Львівському порталу повідомили у відділі питань взаємодії зі ЗМІ ДПС України.

Без імені

Злочинці створили цех, де здійснюється незаконне виробництво (пошив) одягу та взуття. У якості працівників використовуються громадяни В’єтнаму, які незаконно потрапили на Україну та нелегально перебувають на її території.

За наявними даними, робітники в цехах утримувались поза власної волі, перебуваючи під фізичним та моральним впливом організованих злочинних угрупувань. Документи, що посвідчують їх особу примусово вилучалися з метою унеможливлення їх звернення до компетентних органів за допомогою, а пересування в примусовому порядку обмежувалося їх робочим простором.

У ході проведення спільних заходів було встановлено адреси, за якими розташовані підпільні цехи з виготовлення контрафактної продукції. На 5-ти адресах виявлено майже 60 робітників вихідців з В’єтнаму без будь-яких документів. Також було виявлено спеціально обладнані місця для проживання робітників в цехах, більше 100 одиниць швейного обладнання, близько тисячі рулонів тканини, велику кількість готової продукції пошитої під марками відомих брендів, таких як Adidas, Nike, Tommy Hilfiger.

В подальшому  виготовлена продукція мала бути реалізована оптом і вроздріб на промисловому ринку «Авангард» (7 км). Жодних платежів до державного бюджету при цьому не надходило.

Слід відмітити, що усі цехи розміщені в новобудовах, які ще не зареєстровані у встановленому порядку та не мають офіційних власників.

Нелегальних мігрантів передано представникам Державної міграційної служби в Одесі для подальшого з’ясування обставин.

Наразі тривають спільні заходи та слідчі дії.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...