ОСТАННІ НОВИНИ

Дитячий веломарафон, що стартував на Львівщині, подолає більше тисячі кілометрів

|

Сьогодні, 7 серпня, на Львівщині стартував дитячий веломарафон «Діти за мир та євроінтеграцію України» (Україна-Польща). Юні велосипедисти зранку вирушили на двоколісних із міста Соснівка. На урочистому старті були представники місцевої влади, лідери громадських організацій, батьки, спонсори. Нагадаємо, подорож з українського містечка Соснівка до польського містечка Освенцім здійснять 10 велосипедистів ( 8 дітей і 2 дорослих).

вело

Організовує дитячий веломарафон Благодійний Фонд «Еко-милосердя» за підтримки Сокальської районної ради. До фінансування акції долучилися підприємці Андрій Залівський з командою «Самопомочі», Володимир Проскурнін, Ростислав Фігурко, о.Михайло Низкогуз, о.Володимир Ващук та інші.

Як розповів керівник проекту, Президент БФ «Еко-милосердя» Павло Савчук, діти за 24 дні подолають відстань 1245 км, в середньому проїжджаючи 60 км щодня та зустрічаючись на маршруті зі своїми ровесниками, представниками влади та громадських організацій. До прикладу, в Освенцімі діти відвідають всесвітньо відомий музей «Аушвіц – Біркенау», який є символом війни, а у м. Затор, що поруч, діти відвідають найбільше у Польщі дитяче розважальне містечко – символ миру і щасливого дитинства.

Метою заходу є не лише пропаганда здорового способу життя, але й привернення увагу української та європейської громадськості до процесу європейської інтеграції України та необхідності миру для Європи.

Фінішуватимуть велосипедисти 30 серпня в м. Белз, де візьмуть участь в Європейських Днях Добросусідства «Белз – Корчмин, Україна – Польща».

Завтра, 8 серпня, веломарафонці будуть у Львові: о 12 годині біля пам’ятника Т.Шевченку відбудеться брифінг для ЗМІ.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...