ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині судитимуть махінаторів, які ухилялися від сплати податків

|

Прокуратурою Львівської області скеровано до суду кримінальне провадження стосовно трьох мешканців області, які упродовж четвертого кварталу минулого року створили два суб’єкта господарювання з метою здійснення фіктивної підприємницької діяльності.

податки

Зокрема, останні допомагали суб’єктам господарювання Львівщини в мінімізації сплати податків та виведення значних сум коштів у тіньову економіку, повідомили Львівському порталу у прес-службі прокуратури Львівської області.

Доведено, що згадана група осіб сприяла двом підприємствам з Червонограда, які стали переможцями державних закупівель, у виготовленні фіктивних документів. Завдяки цим паперам створювалась видимість законності походження поставлених за бюджетні кошти товарів (вугілля) на суму понад 20 млн.грн. Під час розслідування встановлено, що дане вугілля не відповідало ні якісним, ні кількісним характеристикам, передбачених тендерною документацією.

Зазначимо, що за результатами судового розгляду вказаного кримінального провадження трьох фіктивних директорів визнано винними та засуджено за ч.2 ст.205 КК України.

Щодо посадових осіб суб’єктів господарювання, які користувались послугами фіктивних фірм та незаконно вивели через них бюджетні кошти досудове розслідування триває.

Загалом у поточному році за процесуального керівництва прокуратури Львівської області слідчими податкової міліції закінчено 3 кримінальні провадження за ст.205 КК України стосовно 5 осіб, які створили на території області фіктивні суб’єкти господарювання, за допомогою яких підприємства реального сектору економіки ухилялись від сплати податків. Наразі у двох кримінальних провадженнях постановлено вироки, ще одне перебуває на розгляді в суді.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...