ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський військкомат запрошує  на роботу

|

Львівський обласний військовий комісаріат оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців в: Буському, Городоцькому, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Мостиському, Перемишлянському, Старосамбірському районних військових комісаріатах, Червоноградському міському військовому комісаріаті. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівського обласного військкомату.

військкомат zak.depo.ua

Зокрема у обласному військкоматі розшукують :

Головного спеціаліста, з посадовим окладом 1218 гривень – п’ять вакантних посад. Вимоги до посади: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років, знання нормативно-правових актів з питань обліку особового складу, призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом, трудового законодавства, ведення обліково-мобілізаційної роботи, соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобах.

Провідного спеціаліста, з посадовим окладом 1218 гривень – одна вакантна посада. Вимоги до посади: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі не менше 2 років, знання нормативно-правових актів з питань військової служби, трудового законодавства, роботи зі складання протоколів про адміністративні правопорушення, принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобах (правознавство).

У Шевченківському та Сихівському районних військових комісаріатах міста Львова:

Головного спеціаліста, з посадовим окладом 1218 гривень – сім вакантних посад.

Вимоги до посади: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років, знання нормативно-правових актів з питань обліку особового складу, призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом, трудового законодавства, ведення обліково-мобілізаційної роботи, соціального захисту військовослужбовців та членів їхніх сімей, основ соціології та психології, принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобах.

Провідного спеціаліста, з посадовим окладом 1218 гривень – три вакантних посади.

Вимоги до посади: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на державній службі не менше 2 років, знання нормативно-правових актів з питань з питань військової служби, обліку особового складу, призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом, обліково-мобілізаційної роботи, трудового законодавства, роботи зі складання протоколів про адміністративні правопорушення, принципів роботи на комп’ютері та відповідних програмних засобах.

Кандидати мають подати наступні документи:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками та автобіографією; фотокартку розміром 4х6 см; копії документів про освіту з додатками, підвищення кваліфікації; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; копію військового квитка (для військовозобов’язаних); копії документів про надання пільг; дві копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; копія трудової книжки; копію паспорта (ст. 1,2) та всі сторінки, де є фотокартки (за віком), а також сімейний стан і місце проживання.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації,тощо).

Документи приймаються за адресами: Буський РВК – м. Броди, в. 22 Січня, 16 (ОРВК); Городоцький РВК – м. Пустомити, в.Грушевського, 36 (ОРВК); Кам’янка-Бузький РВК – м. Радехів, в. Стоянівська, 23 (ОРВК); Миколаївський РВК – м. Жидачів, в. Шашкевича, 16 (ОРВК); Мостиський РВК – м. Яворів, в. Львівська, 2 (ОРВК), Перемишлянський РВК – м. Золочів, в.Січових Стрільців, 22 (ОРВК); Старосамбірський РВК – м. Самбір, в.І.Мазепи, 17 (ОМВК); Червоноградський МВК – м. Сокаль, в.Семенюка, 2 (ОРВК), Шевченківський та Сихівський РВК – м. Львів, в. Батуринська, 2 (ОРВК) або м. Львів в.І.Франка, 25 (ОВК).

Фото: zak.depo.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...