ОСТАННІ НОВИНИ

Львівський театр Заньковецької позбувся радянської зірки

|

У залі Національного академічного українського драматичного театру ім. М. Заньковецької демонтували гіпсову радянську зірку діаметром 35 см, що висіла над порталом сцени. Про це у коментарі ІА ZIK повідомив заступник генерального директора театру з питань капітального ремонту Роман Порада.

47

Він також розповів, що зірку демонтували відповідно до закону про декомунізацію. У театрі поки не виявили більше радянських символів, які потрібно забрати.

«Були певні складнощі, щоб демонтувати зірку. Нам знадобилося риштування заввишки 16 м. Це було проблематично. Зірку вдалося зняти повністю, не зруйнувавши», – розповів Роман Порада.

Демонтований радянський символ передали у театральний музей.

«Це певна епоха, певний символ. Це вже історія. Думаємо, що не чіпатимемо зірку. Вона буде у такому вигляді, в якому її зняли», – розповів заступник гендиректора і додав, що поки над сценою нічого не планують вішати.

«Розглядалося питання, щоб розмістити там тризуб, але поки нічого там не буде. Однак, можливо, під час проведення реставрації будівлі наші проектанти передбачать герб», – уточнив Роман Порада.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...