ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині перевірять умови проживання дітей із неблагополучних сімей

|

У серпні стартує Всеукраїнський профілактичний рейд «Урок». Ревізія відбуватиметься у три етапи. Спершу перевірятимуть умови проживання дітей із неблагополучних сімей. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

71

Перший етап розпочнеться з другої декади серпня та триватиме до вересня. Він, зокрема, передбачає обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, вжиття заходів щодо надання дітям з цих сімей адресної допомоги в підготовці до навчального року та осінньо-зимового сезону.

На другому етапі (з 1 до 15 вересня 2015 року) соціальні працівники виявлятимуть дітей, які з 1 вересня не почали навчання у школах та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах I-II рівня акредитації.

Третій завершальний етап триватиме упродовж вересня-жовтня. Його завданням буде повернення або влаштування дітей до навчальних закладів, закладів соціального захисту, усунення причин і умов, внаслідок яких діти не навчались, а також притягнення до відповідальності батьків або осіб, що їх замінюють, посадових осіб за порушення прав та законних інтересів дітей.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...