ОСТАННІ НОВИНИ

Оздоровчий табір «Ватра» прийняв дітей з аутизмом

|

Уже третій рік поспіль діти з аутизмом мали можливість безкоштовно оздоровитись на базі стаціонарного заміського дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Ватра», що знаходиться у селі Гребенів Сколівського району Львівської області. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

???????????????????????????????

«Протягом двох тижнів наші діти жили у режимі звичайного оздоровчого дитячого табору. Кожен ранок розпочинався з ранкової зарядки, також з дітьми проводили заняття з арт-терапії, спортивних естафет «Веселі старти», організовували походи у гори. Діти спільно харчувались в їдальні, купались у річці, ходили на вечірні дискотеки, а під час розважальних вистав та конкурсів, підготовлених іншими загонами табору, наші діти були зацікавленими глядачами. Батьки відпочивальників з аутизмом, які одночасно були їх супроводжуючими, спостерігали і не без задоволення виявляли нові навики соціальної комунікації своїх дітей», – розповідає мати Галина Мищишин.

Батьки радіють не лише новим вмінням дітей, а й небайдужістю влади до людей з особливими потребами.

«Такі спостереження додають натхнення та твердої надії у вірності докладених зусиль і з боку міської ради, і громади батьків. Адже такі події вкотре ламають стереотипи (навіяні суспільству чи то пак вузькоглядними фільмами, чи однотипними інформаційними вибірками), що діти з аутизмом замкнені в собі, не потребують жодних соціальних контактів, не здатні на емоції… Вкотре ми пересвідчуємось, що наші діти, точно так само, як і їх ровесники, мають потреби у суспільній комунікації. Просто їх особливість не дає їм змоги робити це правильно. І лише правильно створені умови надають таким дітям можливості розвитку спілкування та соціальної інтеграції», – зазначила мати Наталія Гладка.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...