ОСТАННІ НОВИНИ

Конгрес кримських татар наполягає на відновленні цілісності України

|

Всесвітній конгрес кримських татар заявляє, що Крим є фундаментальною та історичною Батьківщиною кримських татар. У підсумковій декларації форуму йдеться, зокрема, що право на самовизначення належить кримськотатарському народові, як історичному, основному і корінному народові Кримського півострова.

татари

Про це повідомляє кореспондент Крим.Реалії з Анкари.

«Терміново потрібно вжити усіх необхідних заходів щодо негайного припинення протиправної та протизаконної анексії Криму, здійсненої Російською Федерацією, а також з відновлення територіальної цілісності України. У новій Конституції України повинні бути прописані правила, згідно з якими кримські татари будуть наділені правами на самоврядування, національно-територіальну автономію і самовизначення», – йдеться у документі.

Крім того, в декларації наголошується, що Російська Федерація несе відповідальність за всі порушення у питаннях безпеки, економічного та соціального життя у Криму.

На Конгресі ухвалили рішення про створення Міжнародної громадської організації «Всесвітній конгрес кримських татар», ключове завдання діяльності якої полягає у сприянні на міжнародній арені національним органам самоврядування кримськотатарського народу: Національному Курултаю і Національному Меджлісу кримських татар.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...