ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські активісти допомагатимуть охороняти пункти пропуску через державний кордон

|

Налагодження співпраці представників прикордонних служб з громадськими організаціями та охорона державного кордону стали основними темами “круглого столу”, який 30 липня відбувся у Львівській облдержадміністрації. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.

прикордонники-630x419

Прикордонники та активісти обговорили спільні дії для запобігання незаконній міграції та економічній контрабанді, а особливо у пунктах пропуску Краковець, Шегині та Рава-Руська.

«На сьогодні головними загрозами на державному кордоні є незаконна міграція, у тому числі на каналах міжнародного сполучення, та економічна контрабанда, як у пунктах пропуску, так і за ними. Найбільш загрозливими напрямками щодо переправи економічної контрабанди є пункти пропуску Краковець, Шегині та Рава-Руська», – зауважив начальник відділу прикордонного контролю штабу Західного регіонального управління Дмитро Ільчинський.

Представники громадських організації запевнили, що готові допомогти органам прикордонної державної служби, проте для цього слід вибудувати якісний механізм спільної роботи. За їх словами, така співпраця можлива лише за умови, якщо кожна зі сторін чітко розуміти своє завдання і не перекладатиме відповідальність на інших.

«Після першої зустрічі ми, напевне, не знайдемо конкретного вирішення питання, але, очевидно, сторони почули один одного. Сподіваюся, найближчим часом вдасться напрацювати конкретні пропозиції, враховуючи зауваження, які прозвучали від громадських активістів», – підсумувала директор департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськості ЛОДА Галина Гречин.

Фото: соціальні мережі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...