ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині зразу четверо братів і сестер влилися у нову сім’ю

|

У Пустомитівському районі створено нову прийомну сім’ю, в яку на виховання взяли  чотирьох дітей, позбавлених батьківського піклування, повідомили Львівському порталу у прес-службі ЛОДА.

сімя

“Дуже важливо, що нам вдалося в одну родину влаштувати  четверо дітей, троє з яких є між собою рідними сестрами та братом”, – зазначив начальник Служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимир Лис.

Окрім того, у Сколівському районі у діючу прийомну сім’ю влаштавоно хлопчика, який також є рідним братом вихованця цієї родини. Ще одна дитина, позбавлена батьківського піклування, у липні знайшла нову родину у діючому дитячому будинку сімейного типу у місті Львові.

Довідка

Станом на 28 липня 2015 року у Львівській області функціонує 30 дитячих будинків сімейного типу, а також є 109 прийомних сімей, в яких виховуються 383 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На території області на сьогодні також діє три дитячих будинки сімейного типу і проживає одна прийомна сім’я, які переїхали на Львівщину із зони проведення АТО.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...