ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові збудують сучасний офіс для ІТ-шників

|

У Львові до 2017 року на вул. Панаса Мирного збудують новий інноваційний офіс для ІТ-сфери, у якому зможуть працювати більше півтисячі людей. 24 липня відбулось оголошення переможця відкритого архітектурного конкурсу., повідомили Львівському порталу у прес-службі ЛМР.

офіс

Переможцем конкурсу від групи компаній «Адамас» стала творча архітектурна майстерня «КУДІН» з Києва. Компанія заключила контракт на виконання комплексних робіт по проектуванню офісного центру у Львові на вул. П. Мирного, 24.

«Дослідження показують, що у Львові є великі промислові площі, але вони не завжди якісні, і часто не підлягають реконструкції. Також у місті з унікальною історичною спадщиною, існує хороша архітектурна школа, але якісних зразків сучасної архітектури тут фактично немає. Власне тому ми вирішили провести відкритий архітектурний конкурс на будівництво офісу для ІТ-сфери. Нам надійшло 27 заявок на участь, у підсумку, ми отримали 17 робіт, і за допомогою фахового експертного журі обрали переможця. Наша мета – повернути довіру до самої ідеї конкурсу, яка в Україні є знівельованою через непрозорість процедури», – пояснює генеральний директор ГК «Адамас» Андрій Гаврилів.

За словами Юліана Чаплінського, головного архітектора Львова, який входив до складу експертного журі, у місті зараз відбувається стрімкий ріст будівництва:

«Але плеяда і архітекторів, і забудовників, як не мене, ще не готова до таких обсягів роботи. Власне, якісний розвиток архітектурної та будівельної галузі може відбуватися саме завдяки відкритим і прозорим конкурсам. Це також привабить інвесторів, які побачать результати цих конкурсів і матимуть довіру до нас», – додав Юліан Чаплінський.

Переможець конкурсу Віктор Кудін, керівник творчої архітектурної майстерні «КУДІН» додає: «Дуже добре, що в Україні почалась нова епоха із проведенням прозорих архітектурних конкурсів. Європейський досвід показує, що 90% архітекторів починають свою кар’єру саме з участі у таких конкурсах».

кудін

Ярослав Рущишин, директор ВАТ «Троттола», один з учасників робочої групи, яка працює над розробкою візії Львова 2025 (до групи входять підприємці, чиновники, громадські активісти тощо) ділиться попередніми висновками: «Працюючи над візією, ми вийшли на необхідність перетворення Львова на креативне місто, де люди можуть реалізувати себе, де панує взаємоповага, взаємодовіра, взаємодія та взаємовигода. ІТ-галузь у цьому контексті є пріоритетною».

Ярослав Любінець, голова Ради директорів компанії SoftServe, яка нещодавно відкрила новий офіс у місті додає: «В Україні зараз динамічно розвивається дві галузі – сільське господарство і ІТ. Остання є найбільш динамічною, бо це індустрія талантів. Глобальність і динамічність накладає і великі вимоги до самої філософ індустрії. Цінності нашої компанії – це працівники і клієнти, відповідно місце, де працюють одні, і де, ми зустрічаємося з іншими, має служити цим цінностями. Офіси ІТ-компаній повинні відповідати високим глобальним стандартам. Адже «великі» клієнти приймають рішення про співпрацю, дивлячись на компанію в комплексі, і офіс – дуже важливий фактор довіри клієнта до нас. Відкритість, співпраця і творчість – основи концепції, яку ми заклали у новий офіс компанії SoftServe».

Додамо, що третє місце у архітектурному конкурсі від ГК «Адамас» виборов «Інститут проектування Комфортбуд», вони отримали винагороду у 25 тис. грн. Друге місце посіло проектне бюро Олександра Савельєва «Майстерня комфорту», їх приз становив 50 тис. грн.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...