ОСТАННІ НОВИНИ

Тепер «Швидка» на Львівщині приїжджатиме швидше. Реанімобілі облаштували GPS-навігаторами

|

У системі екстреної медичної допомоги Львівщини продовжують роботу із введення в експлуатацію мережі GPS-зв’язку. Станом на сьогодні 107 карет швидкої (а це понад 80 %) вже обладнані системами відслідковування, з них 56 – GPS-пристроями та 51 – раціями. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Богдан Чечотка, передає прес-служба ЛОДА.

швидка

“Зараз також триває робота з розробки програмного забезпечення, яке стане основою центральної диспетчерської. Створення такої мережі GPS-зв’язку дозволить зменшити тривалість доїзду до пацієнта і, відповідно, покращити якість надання допомоги, використовуючи досвід служби 112”, – розповів головний лікар області.

Нагадаємо, що цьогоріч у квітні комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» завершив конкурсні торги для закупівлі GPS-пристроїв та радіостанцій, на що виділено 1 млн. грн.

Довідка:

У 2009 році під час підготовки до фінальної частини ЄВРО-2012 у Львові та області, на базі КЗ ЛОР “Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” запровадили першу чергу відомчої корпоративної мережі конвенційного (цифрового) радіозв’язку (вперше в Україні використана в умовах швидкої медичної допомоги). Це забезпечило стабільний радіозв’язок між центральною диспетчерською Центру екстреної медичної допомоги із бригадами екстреної медичної допомоги в будь-якій точці Львівської області.

Система підтримує GPS-моніторинг рухомого автотранспорту, визначає місце розташування мобільних і переносних радіостанцій на базі NAVCTAR-GPS.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...