ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові ковалі відновлять браму Музею історії релігії

|

З 24 по 26 липня  львівські ковалі на площі Музейній відновлюватимуть браму Музею історії релігії, а також куватимуть оригінальні авторські підсвічники. Також під час Ковальських днів відбудеться презентація нової велопарковки. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

rjdfkm

У рамках Ковальських днів на площі Музейній відновлять ковані ворота у внутрішній дворик Музею історії релігії. Автором та виконавцем брами є член Національної спілки художників України, заслужений художник України Олег Боньковський. Саме під його керівництвом Іван Борисяк, учень відомого художника, та інші львівські ковалі протягом трьох днів будуть відновлювати ворота. Варто зазначити, що саме через ці ворота проїжджали славнозвісні д’Артаньян і три мушкетери в однойменному фільмі.

Також під час Ковальських днів відбудеться презентація кованої велопарковки. Її автором є відомий львівський митець Іван Борисяк. Особливістю велопарковки є те, що кожен її сегмент виконаний у формі свічки. І це не випадково, адже встановлена вона біля Львівської свічкової Мануфактури і, крім своєї основної функції, також стала ще одним арт-об’єктом міського простору.

Усі, хто відвідає Ковальські дні на площі Музейній, не тільки зможуть поспостерігати за роботою ковалів і взяти участь у майстер-класах, але й також придбати унікальні авторські підсвічники, які будуть куватися на очах у відвідувачів. Ковалі обіцяють, що підсвічники будуть особливими, «теплими», адже берегтимуть жар вогню та тепло рук майстрів.

Фото: прес-служби ЛМР

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...