ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині працює майже 300 нелегальних лісопилок

|

Загалом на Львівщині працює понад  600 пилорам, діяльність половини із них  є нелегальною. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

лісопилка

Найбільше таких лісопилок працює  у Старосамбірському районі: на сьогодні їх зафіксовано близько 170. Ще 80 нелегальних пилорам працює  Турківському  та 50 – у Сколівському районах Львівщини. Таку інформацію було оприлюднено у четвер, 23 липня, на засіданні Колегії обласної державної адміністрації.

“Ми повинні дуже серйозно поставитися до цього питання. Адже якщо одна пилорама працює законно, має штат працівників, а поруч інша лісопилка – нелегально,  то між ними не може бути здорової конкуренції”, – наголосив керівник Львівщини Олег Синютка.

Відповідно, Олег Синютка дав завдання  директору департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА Василю Лозинському та начальнику обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолію Дайнеці винести на наступне засідання Колегії, яке відбудеться у вересні, реальний план дій щодо збільшення обсягів законної переробки деревини у Львівській області.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...