ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко анонсував дати демобілізації українських  військових

|

Демобілізація військовослужбовців відбудеться у строки, встановлені указом президента, – у серпні-вересні цього року. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час свого візиту на загальновійськовий полігон «Широкий Лан» у Миколаївській області, коментуючи чутки про те, що демобілізацію в українській армії відкладено на два місяці, інформує УНІАН.

Президент наголосив, що немає підстав сумніватися у тому, що написано в указі про демобілізацію, і вона відбудеться у строки, обумовлені указом, – у серпні-вересні.

«Я бачу на сьогодні, що дехто намагався зробити провокації в українських батальйонах, цих провокаторів виявили і відразу ж передали службі військового правопорядку. Жодних проблем з демобілізацією ми не маємо. Президент підписав указ, де чітко вказані строки – серпень і вересень. Зараз відбувається активна підготовка у навчально-тренувальних центрах ЗСУ тих військовослужбовців, які замінять воїнів, що відправляються на демобілізацію», – сказав Порошенко.

Він також зазначив: «Можу підтвердити, що кількість військовослужбовців, які захотіли продовжити служити за контрактом, збільшилася. Це пов’язано як із високим бойовим духом, так і спеціальними умовами, які ми створили для мотивації людей, щоб залишатися у Збройних Силах України».

Нагадаємо, що 12 червня президент України Петро Порошенко підписав указ №328/2015 “Про звільнення з військової служби військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації в особливий період згідно з Указом президента України від 21 липня 2014 року № 607 “Про часткову мобілізацію”. Згідно з указом, звільнення військовослужбовців, призваних під час третьої черги мобілізації в 2014 році, буде проведено до кінця вересня 2015 року.

Фото: kp.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...