ОСТАННІ НОВИНИ

Визначено роботи, які продаватимуть на аукціон для збору коштів на пам’ятник Шептицькому

|

У п’ятницю, 24 липня у актовій залі головного корпусу Національного університету «Львівська політехніка» відбудеться Великий благодійний аукціон творів образотворчого мистецтва. Його мета: збір коштів для будівництва пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому.

Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Громадської ради “Святий Юр”

шептицький

На аукціоні будуть представлені роботи відомих сучасних митців з України та з-закордону. Зокрема, свої роботи вже зголосилися надати народний художник України, лауреат Шевченківської премії Любомир Медвідь, український художник-постімпресіоніст та експресіоніст Михайло Демцю, художник-експресіоніст Володимир Риботицький, заслужений художник України, дійсний член Академічного Сенату Міжнародної Академії Сучасного Мистецтва Борис Буряк, заслужений художник України Микола Шимчук, член Національної академії мистецтв України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Анрій Бокотей, заслужений діяч мистецтв України, володар гран-прі Міжнародного салону мистецтв (Ліон-Франція) Віктор Москалюк, народний художник України Микола Андрущенко, заслужений фотограф України Василь Пилип’юк, а також інші популярні художники, графіки, скульптори.

Окрім картин на аукціоні можна буде придбати об’ємно-просторові вироби зі скла, кераміки тощо, а також художні фотографії.

«Усі вилучені кошти будуть скеровані на будівництво пам’ятника Митрополитові Андрею Шептицькому. Наразі виготовлення бронзової фігури перебуває на завершальному етапі відлиття та формування. Оскільки до освячення та відкриття пам’ятника запланованого на 29 липня залишається не так багато часу, закликаємо львів’ян не бути байдужими й активно долучатися до проведення цього заходу», – розповів голова Благодійного фонду «Святий Юр» Григорій Брунець.

Також організатори звертаються із проханням до усіх митців та колекціонерів активно зголошуватися до участі у благодійному аукціоні. Для реєстрації в аукціоні твори образотворчого мистецтва слід надати в кабінет №236 головного корпусу НУ «Львівська політехніка» на вул. Степана Бандери,12.

Відбудеться аукціон 24 липня о 17:00. Реєстрація учасників розпочнеться за годину до початку, о 16:00. Тоді ж можна буде оглянути виставлені на аукціон твори мистецтва.

Долучитися до збору коштів на будівництво пам’ятника:

Реквізити благодійного фонду «Святий Юр»

п/р 26006301369035

Львівське обласне управління АТ «Ощадбанк»,

МФО 325796,

код ЄДРПОУ 39620025.

 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...