ОСТАННІ НОВИНИ

Як розпочались американсько-українські військові навчання «Репід Трайдент - 2015»

|

Сьогодні, 20 липня, на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась офіційна церемонія відкриття масштабного українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ  «Репід Трайдент – 2015». Про це Львівському порталу повідомили у медіа-центрі МОУ.

1

Цього року кількість учасників навчання рекордна – понад 1800 військовослужбовців з 18 країн світу. Військові підрозділи, окрім України та США, надіслали Королівство Бельгія, Болгарія, Канада, Естонія, Грузія, Німеччина, Великобританія, Латвія, Литва, Молдова, Норвегія, Польща, Румунія, Іспанія, Швеція, Туреччина.

0

2

3

 

Під час виконання державних гімнів України та США на щогли підняли прапори обох країн. Прапор України піднімали військовослужбовці Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Національної гвардії, які залучаються до навчання у складі українського контингенту, а прапор Сполучених штатів – бійці 173-ї парашутно-десантної бригади командування Сухопутних військ США в Європі.
Співкерівники навчань – з українського боку полковники Олександр Сивак, та з американської – полковник Фред Рензі, здійснили обхід підрозділів країн-учасниць та привітали військових з початком навчань.

4

5

6

– Присутність тут сьогодні такої потужної когорти наших партнерів і товаришів по зброї засвідчує широку міжнародну підтримку у боротьбі Українського народу за суверенітет і територіальну цілісність України як демократичної європейської держави, –– звернувся до військовослужбовців полковник Олександр Сивак.

7

8

10

Метою навчання «Репід Трайдент-2015» є підготовка штабів і підрозділів багатонаціональної бригади до ведення стабілізаційних дій в рамках оборонної операції оперативного командування з використанням досвіду проведення антитерористичної операції на сході України.

11

12Фото: МОУ

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...