ОСТАННІ НОВИНИ

Росія формує потужні бази бронетехніки на окупованій території

|

Українські розвідники вже кілька тижнів спостерігають, як на території, яку контролюють бойовики, створюються потужні бази зберігання техніки. Про це йдеться в сюжеті ТСН.Тиждень.

бронь

Реалісти вбачають у цьому чергову зміну тактики проросійських бойовиків, а військові експерти застерігають, що у визначений час “ікс” на ці бази зберігання можуть швидко зайти вже бійці регулярної російської армії та розпочати атаку.

“Ми постійно бачимо техніку, концентрують, а ми нічого зробити не можемо у відповідь”, – розповідає стрілок 72-ї бригади Сашко “Білий”. За його словами, безпілотники їхньої бригади зафіксували десятки одиниць важкої техніки в селищі Комсомольське, де міститься штаб так званої “першої слов’янської бригади “ДНР”. Вся техніка туди заїжджає з Росії.

Утім, не тільки в Комсомольському формуються бронекулаки. Така картина спостерігається вздовж усієї лінії фронту. На думку розвідників, противник створює військові бази, на які, замість місцевих люмпенів, мають зайти регулярні російські війська.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...