ОСТАННІ НОВИНИ

Британська компанія займеться українськими митницями

|

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк в рамках боротьби з корупцією пропонує передати окремих митниць в управління британській компанії. Про це він повідомив депутатам з трибуни ВР під час години запитань до уряду, передає УП.

митниця

“Уряд проводить переговори про передачу окремих митниць в управління британській кампанії. У них був досвід в окремих країнах, як членах ЄС, так і в інших  державах щодо управління митницями, і ми очікуємо на завершення переговорів», – заявив Яценюк.

Він зазначив, що планується передати декілька митниць в управління британській компанії, “щоб показати, що у нас є не просто нова культура спілкування на митниці, а  що доходи тих митниць, які оперуються старими корумпованими українськими чиновниками, і доходи тих митниць, які будуть передані в управління відповідній британській компанії, суттєво відрізняються”.

Він також повідомив, що британські експерти допомагають проводити реформу податкової адміністрації. Найкращій шлях скоротити Державну фіскальну службу вдвічі, збільшити зарплатні і максимально мінімізувати контакти між платником податку і адміністрацією

Фото: ternopilinfo.com

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...