ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові з’явиться центр креативного підприємництва

|

У Львові створять «Креативний квартал». Рішення про створення  інноваційного комплексу на вулиці Вітовського, 57 прийнято під час пленарного засідання сесії міськради. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За даними авторів ідеї, проект «Креативний квартал» – це великий комплекс з коворкінгом, стартап-боксами, залами для майстер-класів та заходів, творчими майстернями, центром з розвитку дітей, поштовим відділенням, прес-центром, еко-парком, парковкою та багатьом іншим.

Квартал стане місцем зустрічі, спільної роботи і розвитку львівських представників технологічної та креативної спільнот, а також підприємців та тих, хто хоче ними стати. Завдання проекту полягає у тому, щоб запустити сценарій інноваційної економіки в країні, перетворивши Львів у Центр креативного підприємництва та Startup City. Реалізовуватимуть його спільно з глобальними інноваційними компаніями, такими як Intel, Cisco, Microsoft, Hewlett-Packard, Ericsson, а таком за підтримки УКУ, LvBS, Дзиги, Музею Ідей та ін.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...