ОСТАННІ НОВИНИ

На Донбасі бойовики намагаються розв'язати "снайперську війну"

|

На Донбасі в зоні АТО загострюється збройне протистояння, бойовики намагаються розв’язати «снайперську війну». Про це повідомляє координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук на своїй сторінці в Facebook, інформує кореспондент Львівського порталу.

«Фіксується подальше загострення ситуації в зоні АТО, зі стійкою тенденцією до подальшого погіршення та ескалації збройного протистояння. Інтенсивність і щільність обстрілів із боку російсько-терористичних військ збільшуються», – зазначив він.

«Бойовики продовжують активно використовувати важке озброєння (120-мм міномети, 122-мм і 152-мм артилерію та бронетехніку) для обстрілу як позицій і опорних пунктів українських військ, так і населених пунктів, що знаходяться під їх контролем», – констатував Тимчук.

За даними групи “Інформаційний спротив”, відразу на кількох ділянках лінії розмежування сторін противник намагається вести розвідку бойових порядків українських військ, намагаючись проникнути силами диверсійно-розвідувальних груп до їх тактичного тилу, в окремих випадках вступаючи в бої з бойовою охороною сил АТО силами невеликих піхотних груп (до посиленого взводу).

Також Тимчук повідомляє, що на кількох ділянках лінії розмежування сторін терористи намагаються розв’язати “снайперську війну”, – спостерігаються наполегливі дії відразу кількох снайперських груп бойовиків, із метою захоплення та утримання на певних ділянках вогневої ініціативи.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...