ОСТАННІ НОВИНИ

Набір до поліції продовжили на три тижні  

|

нова поліція espreso.tv

Набір кандидатів до поліції Харкова, Одеси, Львова продовжено на три тижні з огляду на збільшений інтерес до структури, повідомила журналістам в Одесі перший заступник глави Міністерства внутрішніх справ України Ека Згуладзе. Про це пише Еспресо.TV з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За її словами, набір триватиме з 15 липня до 7 серпня. Крім того, найближчим часом розпочнеться набір до поліції Миколаєва.

Згуладзе зазначила, що якщо буде достатньо гідних кандидатів, то поліція зможе забезпечувати порядок на вулицях не лише обласних центрів, а й міст в областях. Перший заступник голови МВС розповіла, що програма навчання для одеських поліцейських врахує всі тонкі моменти, які було виявлено в Києві.

«Ми зробимо додаткові курси водіння. Хоча для об’єктивності я маю сказати, що водіння цих машин не таке просте, як здається. Гібридні машини настільки тихі, абсолютно не чуєш мотору, що це ускладнює відчуття контролю машини… Ми приділятимемо додаткову увагу курсам водіння. Також оформленню ДТП», – сказала Згуладзе.

Вона також розповіла, що наступного тижня з поліції Києва буде звільнено перших працівників, які не виправдали сподівань.

Фото: espreso.tv

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...